Taigi vat kad Dainushui nedašyla, kad jo teisėti lūkesčiai yra įstatymų rėmuose: * mašinos su technine apžiūra * motociklininkai su šalmais * ir taip toliau jei tai aptarta įstatyme Visa kita šlapios svajonės. Taip, norėtųsi, kad kiti kuo saugiau, bet norisi juk daug ko. O yra kaip yra, ne sferiniam vakuume gyvenam, prisitaikom prie kitų, ne tik kitus bandom pritraukt prie savo norų. On 2026-06-22 10:35, 70005 wrote: > Mano norai =/= kažkieno pareigos. > > Nes ir pėstįjį nukalus norėtųsi, kad jis būtų dėvėjęs šalmą. > > Ką čia pėstįjį - kiti vairuotojai ir keleiviai privalo nuolat dėvėti > šalmus, nes kitaip man potencialūs papildomi rūpesčiai. > > Juk tokia tavo logika.