On 2026-06-11 14:08, autopagalba wrote: > Nepasirinksi. Cia vientisa sistema, kad nevirsytum greicio. Tik pas kai > kuriuos kreivai veikia ir sunkiai isjungiama. Skaitau skaitau jus ir nusprendžiau CR-V pabandyti visai išjungt pypsėjimą. Internetuose rašo, jog per ekrano meniu galima tiesiog diseiblinti integruotą navigaciją ir bus tylu. Vis tiek naudojamas Waze, tai nulis praradimų.