On 21/06/2026 23:28, 70005 wrote: > On 2026-06-21 21:58, Dainiushas wrote: >> FB pamačius "edukuotas vakcinuotas" beveik garantuotai žinai, kad >> kitam laido gale - dalbajobas. Čia šiaip, be konteksto. > > Pritariu;) > > O šiaip kas pas tuos edukuotus su elementaria diskusijos higiena? > Pasakyti, kad kitas durnas ir nieko nesupranta, gali koks dvylikametis - > ir, iš mano patirties, edukuotais save vadinantys bendrapiliečiai, kai > nepajėgia įtikinti argumentais. Simptomatiška, kad žodis "edukuotas" vartojamas kaip antitezė. Ir kaip jau sakyta, tai garantuota debilo etiketė. Diskutuot galima nebent apie rūšį ar progresijos laipsnį S.