On 6/11/2026 1:12 PM, Sail wrote: > Vidutinis žmogus iš esmės kvailas ir neatsakingas padaras, turėjai > pastebėt. > tai kame problema, jei jo galimybės daryt nesąmones ribojamos? > Ir Rusija visus savo draudimus motyvuoja gerovės norėjimu vartotojui. > Nes vartotojas durnas, žiūri neteisingą informaciją ir taip toliau. > kas tau su ta Rusija? Nors čia jau raudonas signalas, kad reiktų nebe"diskutuot" > Gal tau ir tinka tokia sistema, man tuo tarpu nelabai. > Man reikalingas proto kriterijus. Tikimybės. > > Tarp kitko - bėgi slėptis kai dronas į šalį įskrenda? > Pagal jautrumą savo personai turėtum. Jei ne - kodėl? > darosi akivaizdu, kad esi truputį kosmose aptariamos temos kontekste.