On 2026-06-19 22:56, Dainiushas wrote: > autoįvykis, tu kaltas, na ar "kaltas" nes motorailtelis bsk viršijo. > Norėtum sulūžusio motociklo, ar sulūžusio motociklo plius negyvo raitelio? Mano norai =/= kažkieno pareigos. Nes ir pėstįjį nukalus norėtųsi, kad jis būtų dėvėjęs šalmą. Ką čia pėstįjį - kiti vairuotojai ir keleiviai privalo nuolat dėvėti šalmus, nes kitaip man potencialūs papildomi rūpesčiai. Juk tokia tavo logika.