Vakar uzteko pasedeti 5min prie vienos pagrindiniu Vln gatviu, kad pamatyt visus 3 pravaziavusius motociklus spaudziancius gerokai greiciau nei eismas. Apie triuksma net nekalbu. Nesenai ukmerges gatvej vienas priesais stovejes mocas prie sviesforo sove maziausiai iki 130km/h, kol dingo is mano distroniko radaro. As 100% uz priverstini apynasriu uzdejima tokiems ir gal net visiems. Per didele koncentracija beprociu. -- Sail <bambarbya.kirgudu@gmail.com> Wrote in message:r > Jautrus tamsta. Motociklininkus šaudytum tikriausiai, nes maža ką. Ncap pas juos nekoks.On 2026-06-11 09:55, Dainiushas wrote:> laisvė baigiasi ten kai pradedi kėsintis į kitų žmonių laisvę, tame > tarpe gyvent. ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html