On 6/12/26 23:41, autopagalba wrote: > Sitas obd geras butu, jei is anksto nusistatai ka isjungt / ijungt uzvedus > varikli. > Tik ar gamina kas? Kazko nesigirdi. Nu tai verslo nisa. Nebent jau ten tie paranojikai gamintojai iki tiek prisioptimizavo, kad viska uzsifravo/pririso prie centrinio serverio, kad net mygtuku pakeisti negali be gamintojo zinios. Gali taip buti, visai nenustebciau.