RAVu važiavęs labai nedaug, negaliu komentuoti. Bet pvz. dvilitrės korolos motoro apsukos važiuojant kreiseriniais greičiais paprastai neviršija 1500/min, tai nėra ten kam žviegti. On 2026-06-12 11:26 priešpiet, Dainiushas wrote: > RAV4 2.5 žviegia tiesiog važiuojant. > > On 6/11/2026 7:00 PM, Tomas wrote: >> On 2026-06-11 06:24 popiet, Bronco wrote: >>> On 2026-06-11 18:15, eSSas wrote: >>>> O man net labai teko. Corolla Cross hybrid >>> >>> Neteko su tokia važiuot. Bugas ar fyčia? >> >> Teko važiuoti. Viskas ten OK. Tiesiog yra krūva žmonių, kurie įsėdę >> tojotos hibridan mina gazą iki dugno ir laiko paspaudę. Tada >> konstatuoja "smaugiamas žąsinas" ir išdidžiai apleidžia patalpas. >> >> Aš bendru atveju jokiose mašinose nevažinėju dugnais, tai nesuprantu >> tokio testo paskirties. >