Aš MB neturėjęs, bet kad ir pas visus kitus gamintojus taip pat veikia - palaikai kokią sekundę smarkiau numynęs stabdį ir įsijungia Auto Hold On 2026-06-05 08:52, Shadowed wrote: > HOLDas neįsijungia giliau pamynus... Pas mersą taip buvo, nu ir > achujienai buvo, nori pats laikai, nori HOLDui perduodi... Bet jeigu su > mygtuku įjungiu HOLD funkciją, tada taip ir veikia, giliau pamynus > prisiduoda HOLDui ir laiko. >