Tada liks harwarinis būdas - rasti cypiklį, ir i jo grandinę įdėti jungiklį. Gal būt su varža, jei sistema monitorina cypiklio egzistavimą. Aišku juodas darbas, ardymo daug, bet užtat garantuotai veiks. Ir atsimins :-) On 2026-06-11 15:34, ManXP wrote: > Kiek atsimenu, lyg nuo 2030 metų jau nebus galima visai išjungt ISA, > dabar nuo 2025 metų dar skaitosi pereinamasis laikotarpis.