Durnas ar apsimeti? Nei ten apokalipsė nei ką - iš kur moteriškas noras viską dauginti iš 10? Ir kur ten kokią išmintį perskaiitei? Pagal tendencijas vokietijoj turi ateiti į daugumą AFD, o jie mato viską kiek kitaip. Va trumpą priedurnį išrinko. Pasikeitė viskas truputį? Pasikeis ir vokietijoj, laiko klausimas. On 2026-06-10 17:55, eSSas wrote: > > Žaviuosi apiepensijinio amžiaus veikėjams tipišku apokalipsės laukimu. O > pasaulio pabaiga kaip neateina, taip neateina... Abydna daaa?