On 11/06/2026 07:14, Sail wrote: > Viskas būtų taip, bet gelbėjimas prievarta nieko nedžiugina, ypač > gelbėjamųjų. Prievarta gali juk būti išdiskutuota ir nubalsuota? > Padarykim pvz privestinai padžiauti teises nuo 70 metų. Juk kiek senolių > išgelbės, ir žiūrėk dar nekaltų irgi. Bet ar norėtum? 70 yra tamstos strečas. O štai uždraudimui vairuot nuo 85 pirmas pritarčiau > Taip ir su visais nemylimais asistentais. Padarykit išjungiamus ir bus > laimė visiems. Bet juk jie geriau žino, tiesa? > > Vat nemyliu kai kiti geriau žino ko man reikia ko ne. Laisvė yra spręsti > pačiam ko tau reikia. O jos mažėja šioj srity. Mažėja ir mažės, kol persodins prie savavaldžių. Ir ką? Ir px, gyvenime yra didesnių rūpesčių. Nebūk tamsta savo pojūčiais susirūpinęs jautruolis S. >> Nes visi tie "evrosojuzo velnio išmislai" kartais gali blogai erdvėje >> besiorientuojančiam senoliui gyvybę išgelbėti.