Nepasirinksi. Cia vientisa sistema, kad nevirsytum greicio. Tik pas kai kuriuos kreivai veikia ir sunkiai isjungiama. Navigacija su zenelapiais cia jau atskiras dalykas. Tomas <t@t.lt> wrote: > O tai kas verčia pirkt su žemėlapiais? Ar dar šiais laikais kas > varguoliškame segmente perka built-in navi? > > On 2026-06-11 01:57 popiet, autopagalba wrote: >> Nezinau. Speju is savo zenelapiu, kurie gali buti pasene. >> >> Test drive vaziavau Gabijos g. Vilniuj. Nebuvo ten jokiu zenklu, turejo >> galioti miesto 50kmh >> >> Toyota sugalvojo, kad ten 30kmh. Gal koks keliu remontas kazkada buvo. Ir >> visa kelia pypsejo. Ir ziauriai garsiai pypsejo. Nes vaziavau 40-50kmh >> >> Galetu kas nors uzsiimti jais - liepti sutaisyti “grantini gedima”. >> >> Tomas <t@t.lt> wrote: >>> On 2026-06-11 01:09 popiet, autopagalba wrote: >>> >>>> Kalbejo, kad tas shortcut tik dalinai veiks. Jei keiciasi greicio zona, pvz >>>> is 50kmh i 90kmh vel reiktu spausti shortcut, nes pypses. Jei mieste >>>> vazinesi kur 50kmh, uzteks viena kart paspausti shortcut ir bus tylu. >>>> Nebent pateksi i 40kmh gatve - tada vel pyp. >>> >>> O iš kur tojota žino greičio zonas? >>> >> >> >> > >