acc per stabdžuius apskritai nepisa, pisa kitas asistentas. Tai čia gal ženklas, kad nx pirkt tą kašiką? On 6/12/2026 9:50 PM, ABLomas wrote: > On 2026-06-10 09:50, Dainiushas wrote: >> vienok, dėka visokių "nesąmonių" nuo 1990 žuvusių keliuose sumažėjo >> bene 5 kartus. Ir vis tiek dar kokią nors Daniją "lenkiame" turbūt >> dvigubai..... > > Hmmm, neįtikėtina statistika vienok. Bet sakykim, netikrinau. Bet būtų > įspūdingai, jei rimtai 5x. > Bet yra kitas dalykas - visų tų sekiurity fyčių realizacija. Yra kur > normaliai padaryta, neužpisančiai. Bet kiek tokių yra! > > Va pavyzdys - ID4/ID5 turi sensoriką ant vairo. > SENSORINIAI MYGTUKAI ANT VAIRO > Įsivaizduoji kas per xuinia? Jinai be abejo praėjo 15 approvalo levelių, > kažkas tokią bybienę patvirtino (ir aišku po user backslash'o revertino > atgal) ir pasakė kad zajebys, darysim! > Ir ką, dabar tokio levelio inžinieriai PADARYS GERAI security sistemą > kuri neužpisant darys savo darbą? > Aišku gali argumentuot, kad UX daro vieni, saugumą kiti. Bet aš > asmeniškai žinau vieną code monkey kuri dirba folksui 100% ir girdžiu > koks ten bardakas, niekaip neįtikinsi, kad ten "šitą fyčią prastūmė > debilai, bet jau į kitus dalykus mes žiūrim rimtai" > > Ir rezultate turim ką turim. Visokius DMS, kur užsidėjus akinius pradeda > cypaut. Lane keepingus kurie tampo po kelią lygioj autostradoj. ACC, > kurie pisa hardcore per stabdžius nes rado karkvabaly ar bilenko dar. > > Važiavom neseniai su draugeliu kašiku. Varom nauja trasa (pro > Antavilius), linijos ten perfect (kelias gi apynaujis), kašikas cypauja. > Klausiu kas yra - sako nieko nežinau, kas daros? Aš jam specifiškai > pasakau kada cypia - tai "a tai čia matyt kad grynai juostos centru > nevažiuoju, aš įpratau ir negirdžiu" :D > Pzdc security, axujienai daug naudos iš to =)