Viskas būtų taip, bet gelbėjimas prievarta nieko nedžiugina, ypač gelbėjamųjų. Padarykim pvz privestinai padžiauti teises nuo 70 metų. Juk kiek senolių išgelbės, ir žiūrėk dar nekaltų irgi. Bet ar norėtum? Taip ir su visais nemylimais asistentais. Padarykit išjungiamus ir bus laimė visiems. Bet juk jie geriau žino, tiesa? Vat nemyliu kai kiti geriau žino ko man reikia ko ne. Laisvė yra spręsti pačiam ko tau reikia. O jos mažėja šioj srity. On 2026-06-10 20:30, Bronco wrote: > Nes visi tie "evrosojuzo velnio išmislai" kartais gali blogai erdvėje > besiorientuojančiam senoliui gyvybę išgelbėti.