On 11/06/2026 07:21, Sail wrote: > Oi patikėk, kiek vadovaujančių pezalų mačiau. Kad matei - neabejoju, kad visi jie užkala po 3 liamus per metus - nebūtinai > Tai nėra neracionalūs žmonės, bet dažnai deja praradę ryšį su realybe. Arba tau taip atrodo, nes tiki (=priimi pažodžiui) ką jie kalba. O jie savo kalbom savo algą uždirbinėja. > Prisimeni vw skandalą su emisijom? Senatoriai amerikoj klausė tada vw > atstovo 'tu rimtai nori mums įrodyti, kad nežinojai apie apgaulę?' > > Tuo tarpu jis realiai nežinojo. Jis gi vadovas, iškėlė užduotį ir > nejabiot - darykit. Ir jam px toliau, smulkmenos nedomina, planktono > reikalas. > > O yra darytojai, kurie žino, kad tai neimanoma, va ir padarė sistemą > kuri išduria. Norit rezultato - prašom. > > Ir tokio vadovavimo atitrūkus nuo pasaulio mačiau n+k atvejų. Istoriją prisimenu. Kodėl tau atrodo, kad tai atitrūkimas nuo pasaulio? Gal vadui tiesiog buvo patogiau nežinoti, ir planktonas turėjo ką veikti apart nosies krapštymo. Mission impossible būna neprastai mobilizuoja S. >> Niuansėlis - neatsakingi pezalai iki tokių algų paprasčiausiai >> neišsitarnauja