Oi patikėk, kiek vadovaujančių pezalų mačiau. Tai nėra neracionalūs žmonės, bet dažnai deja praradę ryšį su realybe. Prisimeni vw skandalą su emisijom? Senatoriai amerikoj klausė tada vw atstovo 'tu rimtai nori mums įrodyti, kad nežinojai apie apgaulę?' Tuo tarpu jis realiai nežinojo. Jis gi vadovas, iškėlė užduotį ir nejabiot - darykit. Ir jam px toliau, smulkmenos nedomina, planktono reikalas. O yra darytojai, kurie žino, kad tai neimanoma, va ir padarė sistemą kuri išduria. Norit rezultato - prašom. Ir tokio vadovavimo atitrūkus nuo pasaulio mačiau n+k atvejų. Tas ir bus nutikę vw. On 2026-06-10 17:50, eSSas wrote: > Niuansėlis - neatsakingi pezalai iki tokių algų paprasčiausiai > neišsitarnauja