Dainiushas <skirdain@gmail.com> Wrote in message:r > vienok, dėka visokių "nesąmonių" nuo 1990 žuvusių keliuose sumažėjo bene 5 kartus. Ir vis tiek dar kokią nors Daniją "lenkiame" turbūt dvigubai.....On 6/10/2026 9:32 AM, ABLomas wrote:> On 2026-06-10 07:26, Sail wrote:>> Manes didysis brolis jau neišgydys.> > Nu bet jei pagyvensi ilgiau - tai elementariai neturėsi pasirinkimo.> Kai kurios funkcijos yra tiesiog privalomos pagal standartus.> Pvz. nuo 2026'tų (implementinta jau dabar daug kur) - privaloma> vairuotojo stebėjimo sistema (DMS). Ir jei tu ją dar gali išjungt per> meniu, tai net nurodyta specifiškai, kad "turi įsijungt automatiškai"> kito važiavimo metu.> Tas pats ir su krūva kitų security settingų. Nenuostabu, kad vairuotojai> imasi įvairių keistų sprendimų, kaip "juoda izolkė" ant vairuotojo> kameros, autohotkey-style skriptų kompe kurie inicializuojant "sumaigo"> kad išjungt warningus ir t.t.> > Tai kai tau nebeliks seno važiuojančio šroto - nori nenori teks> pasimokyt ir su naujais auto "važiuot" =) Tai kad toj Danijoj dviratininkaip pvz. uzmiescio kelyje stengiasi buti visom imanomom priemonem kai pas mus atvirksciai - jeigu turi plentini karbonini velika butina apsirengt juodai ir siukstu ne vienos lemputes. -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html