On 10/06/2026 07:53, Dainiushas wrote: > nelygu tikslai ir aplinkybės. Nuolatinio augimo kultas irgi ne visada > gerai, ypač ilgalaikėj perspektyvoj. Būtum nebloga mėsa akcijų rinkoje. Gaila, kad tik trumpam S. >>> nu jo, bet morališkai tai VW sminga, pas f.o.r.d.'ą viskas stabilu :D >> >> Įsivaizduoji save ceo vietoje po metinių -53% daugmaž stabilioje rinkoje?