Nagi pirštu besk kur primetinėjau kitiems. Aš tik savim mylimu rūpinuos, kitiems palikdamas džiaugtis jų mašinų asistentais ar kitais jiems mielais dalykas. Nors ir dvirate transporto priemone. O tau jau trukdo tokie. Kuris labiau pragmatiškas? On 2026-06-11 12:25, Dainiushas wrote: > jei jautiesi laisvas NEgyvent, nereikia to primetinėt kitiems.