On 2026-06-17 15:56, RaR wrote: >> >> Beje, aš jaučiuosi nesaugiai žinodamas, kad yra vairuojančių moterų. >> Uždrauskim. > > Pirma, reikia įrodyti, kad vairuojančios moterys padaro daugiau žalos / > sukelia nelaimių, nei vyrai. Nieko nereikia įrodinėti, pakanka kaip Dainiushui nesaugumo jausmo. Dar galima pridėti rūpestį dėl motinystės pareigą nešiojančios lyties gerovės, saugumo ir t.t. Žodžiu, jų pačių naudai irgi.