Per stabdžius kala ne ACC, of Front Assist, bent pas vw taip vadinasi - tas jau privaloma pas visus auto, ir tikrai ne prieš karkvabalį. Line asistai pradeda tampyti į šonus dėl to, kad jie neskirti pakeisti vairavimą, o tik ekstra atveju išlaikyti linijose. Todėl ir įspėja, kai kelioms sekundėms paleidi vairą, po to tampo, cypia, ir kai kur per stabdžius kiek pakerta, kad atsibustum. On 2026-06-12 21:50, ABLomas wrote: > On 2026-06-10 09:50, Dainiushas wrote: >> vienok, dėka visokių "nesąmonių" nuo 1990 žuvusių keliuose sumažėjo >> bene 5 kartus. Ir vis tiek dar kokią nors Daniją "lenkiame" turbūt >> dvigubai..... > > Hmmm, neįtikėtina statistika vienok. Bet sakykim, netikrinau. Bet būtų > įspūdingai, jei rimtai 5x. > Bet yra kitas dalykas - visų tų sekiurity fyčių realizacija. Yra kur > normaliai padaryta, neužpisančiai. Bet kiek tokių yra! > > Va pavyzdys - ID4/ID5 turi sensoriką ant vairo. > SENSORINIAI MYGTUKAI ANT VAIRO > Įsivaizduoji kas per xuinia? Jinai be abejo praėjo 15 approvalo > levelių, kažkas tokią bybienę patvirtino (ir aišku po user backslash'o > revertino atgal) ir pasakė kad zajebys, darysim! > Ir ką, dabar tokio levelio inžinieriai PADARYS GERAI security sistemą > kuri neužpisant darys savo darbą? > Aišku gali argumentuot, kad UX daro vieni, saugumą kiti. Bet aš > asmeniškai žinau vieną code monkey kuri dirba folksui 100% ir girdžiu > koks ten bardakas, niekaip neįtikinsi, kad ten "šitą fyčią prastūmė > debilai, bet jau į kitus dalykus mes žiūrim rimtai" > > Ir rezultate turim ką turim. Visokius DMS, kur užsidėjus akinius > pradeda cypaut. Lane keepingus kurie tampo po kelią lygioj > autostradoj. ACC, kurie pisa hardcore per stabdžius nes rado > karkvabaly ar bilenko dar. > > Važiavom neseniai su draugeliu kašiku. Varom nauja trasa (pro > Antavilius), linijos ten perfect (kelias gi apynaujis), kašikas > cypauja. Klausiu kas yra - sako nieko nežinau, kas daros? Aš jam > specifiškai pasakau kada cypia - tai "a tai čia matyt kad grynai > juostos centru nevažiuoju, aš įpratau ir negirdžiu" :D > Pzdc security, axujienai daug naudos iš to =)