Triukšmas - vienas iš tų dalykų, kuris labiausiai trukdo aplinkinius ir nuo jo sunku apsisaugoti, bet jam įstatymų tolerancija labai didelė. Va išbėk į gatvę plikas - iškart susems, nors tave gali matyti tik esantys gana arti ir tiesioginio matymo lauke, ir tie patys gali akis nusukti. On 2026-06-11 12:48, Herkus wrote: > Same shit. Siemet net balandzio 1 nereikejo sulaukt, kad langu i ta puse nebeatidarinet visa sezona. O langai netgi ne prie gatves. Bet labiausiai uzknisa, kad del tokios "laisves" baisu ne tik vaikus per pereja leist. > >