Man mieste važiuojant korola irgi nežviegia. Spėju tos žviegimo problemos pas žmonės daugiau galvoj, nei realybėj. On 2026-06-12 01:04 popiet, Dainiushas wrote: > tai ne kruizinant, mieste malantis. Na ir šiaip garso izoliacija tokia.... > > On 6/12/2026 11:35 AM, Tomas wrote: >> RAVu važiavęs labai nedaug, negaliu komentuoti. Bet pvz. dvilitrės >> korolos motoro apsukos važiuojant kreiseriniais greičiais paprastai >> neviršija 1500/min, tai nėra ten kam žviegti. >> >> On 2026-06-12 11:26 priešpiet, Dainiushas wrote: >>> RAV4 2.5 žviegia tiesiog važiuojant. >>> >>> On 6/11/2026 7:00 PM, Tomas wrote: >>>> On 2026-06-11 06:24 popiet, Bronco wrote: >>>>> On 2026-06-11 18:15, eSSas wrote: >>>>>> O man net labai teko. Corolla Cross hybrid >>>>> >>>>> Neteko su tokia važiuot. Bugas ar fyčia? >>>> >>>> Teko važiuoti. Viskas ten OK. Tiesiog yra krūva žmonių, kurie įsėdę >>>> tojotos hibridan mina gazą iki dugno ir laiko paspaudę. Tada >>>> konstatuoja "smaugiamas žąsinas" ir išdidžiai apleidžia patalpas. >>>> >>>> Aš bendru atveju jokiose mašinose nevažinėju dugnais, tai nesuprantu >>>> tokio testo paskirties. >>> >> >