++ On 6/11/2026 5:59 PM, eSSas wrote: > On 11/06/2026 12:25, Sail wrote: >> Labai slidi riba ant tų draudimų, kai jau baigiasi jų gėris ir >> atsisėdi į konclagerį. Labai žiūrėt reikia. >> >> Dainušui žiūrėk jau riboja laisvę važinėjantys be asistentų. Kas toliau? >> >> Rusijoj jau senai internetą bando uždrausti gyventojų gerovei. >> Kiekvienam dozuotai laimės iš valstybės rankų. >> >> Ar mums pakeliui? (Nors europa važiuoja ta pačia kryptim kaip ir >> rusai. tik kiek kitaip). > > Briuselio politikas su konclageriu rimtu feisu gretint gali tik toks > (Celofano lygio) neadekvatas, su kurio diskusija iš esmės bevaisė. Kaip > sakė išminčius, "Never argue with a fool, ...toliau kaip nors pats. > > Nieko asmeniško, suprantama. > > S. > > >> On 2026-06-11 12:10, Herkus wrote: >>> ir gal net visiems >