Galime nieko nedarymą vadinti ne veiksmu, bet elgsena, bet kuriuo atveju nieko nedarymas sukels kažkokias pasekmes, lygiai taip pat, kaip ir darymas. Anot Šveiko - nėra taip, kad niekaip nebūtų, pasaulis vis tiek judės kažkuria linkme. Bet kuris tavo sprendimas turės pasekmes, pasaulis neusžsimarinuos status quo būsenoje, jei tu nieko nedarysi. On 2026-06-19 12:20, 70005 wrote: > On 2026-06-19 10:39, RaR wrote: >> Nieko nedarymas, jeigu ir galima ginčytis dėl veiksmo sąvokos, bent >> jau yra sąmoningas žmogaus pasirinkimas. Ir kai kuriais atvejais jis >> netgi baudžiamas pagal įstatymus. > > Gal neišmozokim visų girdėtų teisės sąvokų į šį konkretų atvejį. >