Tave priskiriu prie besipiktinančių, tolesnes ekstrapoliacijas darykis pats. On 2026-06-21 14:05, 70005 wrote: > On 2026-06-19 18:34, RaR wrote: >> Na taip, toks nedidelis darymas. Tik nereikia turėti iliuzijų, kad >> tai kažką gali smarkiai pakeisti. > > Dažniausiai ne. Bet viskas prasideda nuo pasakymo "ne" kažkuriuo momentu. > > > Kai supranti, kaip veikia pasaulis, mažiau >> juo piktiniesi. Kai nesupranti - daugiau piktiniesi, kad kažkas >> vyksta ne taip, kaip tau norėtųsi. > > Panašu, kad save priskiri prie suprantančių, o mane - prie ne? >