On 2026-06-11 18:07, Tomas wrote: > Ten viaduko projektas debiliškas. Pritariu. Bet kiti kažkaip susitvarko, o senolis jau nesuvokė ką daro. Asistentai būtų bent stabdį paspaudę, o gal net priverstų susimąstyti ką anas išdirbinėja.