Na taip, jeigu jau yra funkcija, galėtų veikti kaip tikiesi, o raginti paimti vairą kitais būdais. Atrodo, sunkiausias darbas atpažinti tas linijas, o laikytis jų viduryje jau neturėtų būti sudėtinga. Įdomu, ar kažkur patys paaiškino, koks to tampymosi tikslas, nes sunkiai tikėtina kad tokio "bug'o" per 10+ metų neištaisytų? On 2026-06-13 18:11, Teisybės Dėlė wrote: > On 6/12/2026 10:31 PM, RaR wrote: >> Line asistai pradeda tampyti į šonus dėl to, kad jie neskirti >> pakeisti vairavimą, o tik ekstra atveju išlaikyti linijose. > > skirta-neskita, bet pvz. Lexus stabiliai važiuoja centru tarp linijų, > o VW vairuoja zigazagu nuo linijos iki linijos, ir dar mėgsta tempti į > kairę, kai iš priekio fūra atvažiuoja.