Kaune ištisom naktim raganėja, vien jau už triukšmą galėtų policija vaikyt kaip valkataujančius šunis On 6/11/2026 12:10 PM, Herkus wrote: > Vakar uzteko pasedeti 5min prie vienos pagrindiniu Vln gatviu, kad pamatyt visus 3 pravaziavusius motociklus spaudziancius gerokai greiciau nei eismas. Apie triuksma net nekalbu. Nesenai ukmerges gatvej vienas priesais stovejes mocas prie sviesforo sove maziausiai iki 130km/h, kol dingo is mano distroniko radaro. > As 100% uz priverstini apynasriu uzdejima tokiems ir gal net visiems. Per didele koncentracija beprociu. > >