OK, be absurdo negalima. beje, o kuo šviesos išsiskiria? Viena iš aplinkybių, didinančių motociklo tikimybę nukentėt On 6/19/2026 12:23 PM, 70005 wrote: > On 2026-06-19 06:48, Dainiushas wrote: >> mano ne daržinė. >> >> Matai niekaip nedašyla, tai paklausiu kitaip - motociklininko šalmas, >> šviesos ir apranga - čia tik jo, ar ir kitų eismo dalyvių interesas? > > Tiesiogiai - tik jo (nors šviesos - ir kitų). Netiesiogiai gali būti ir > kitų. Bet jei pradėsim skaičiuoti, kas ką netiesiogiai paveikė, tai > paaiškės, kad tavo burnos aušinimas čia padidino klimato kaitą, todėl > mano ofiso valgykloje nebeduos mėsos. >