bandymas nukreipti tema? :) nors pats video tai geras. Turbut geriausias sprendimas su tais pypsejimais butu makroflekso pripusti uz skydelio, kad uzblokuoti ta specialu garsiakalbiuka per kuri pypsi. On 18/06/2026 11:22, Sail wrote: > Va bičas tiesiai šviesiai viską išdėstė, galiu pasirašyti po kiekvienu > jo žodžiu. Nusipirko tojotą 2024. Žiūrisi visai gerai, ne veltui tiek > subskraiberių: > > https://www.youtube.com/watch?v=f-S76WEl25k > > On 2026-06-18 10:46, Dainiushas wrote: >> tau niekas nesakė, kad turi važinėt didele daržine. Buvo sakyta, kad >> važinėdamas _senu_ perpuvusiu kibiru kurio naujo NCAP balas buvo >> neigiamas, tu rizikuoji, deja, ne tik savimi, bet ir problemomis kitiems. >> Ar dar kažkaip kitaip paaiškint?