Metų taip prieš 20 turėjau identišką patirtį - stabdant kažkas priekinėje važiuoklėje bildėt pradėjo. Nuvažiavau į garantinį (bo mašina dar tokia buvo), tai paaiškėjo, kad keičiant vasarines padangas dalbajobai (o padangų servisas tai gan kilmingas buvo) neužveržė ratų :( On 17/06/2026 08:51, Sail wrote: > Priekinį neprisuktą kažkada jaunystėj diagnozavom, nes bildėjo kažkas. > Vienas ant kapoto sėdejo, kitas važiavo, taip ir suradom priežastį.