Gps cia nieko ypatingo. Idomiau, kad jos su SIM kortelėm vazineja ir kazkas moka tele2 abonenta uz interneta. Privalomos tokios funkcijos kaip “sos mygtukas” masinoje - paspaudei ir isvaziuoja greitoji i tavo koordinates 🙂 Tomas <t@t.lt> wrote: > Nelabai tikiu, kad biudžetinio segmento automobiliuose montuojama gps > sistema su žemėlapiais vien dėl greičio viršijimo pypso. > > On 2026-06-11 02:08 popiet, autopagalba wrote: >> Nepasirinksi. Cia vientisa sistema, kad nevirsytum greicio. Tik pas kai >> kuriuos kreivai veikia ir sunkiai isjungiama. >> >> Navigacija su zenelapiais cia jau atskiras dalykas. >> >> Tomas <t@t.lt> wrote: >>> O tai kas verčia pirkt su žemėlapiais? Ar dar šiais laikais kas >>> varguoliškame segmente perka built-in navi? >>> >>> On 2026-06-11 01:57 popiet, autopagalba wrote: >>>> Nezinau. Speju is savo zenelapiu, kurie gali buti pasene. >>>> >>>> Test drive vaziavau Gabijos g. Vilniuj. Nebuvo ten jokiu zenklu, turejo >>>> galioti miesto 50kmh >>>> >>>> Toyota sugalvojo, kad ten 30kmh. Gal koks keliu remontas kazkada buvo. Ir >>>> visa kelia pypsejo. Ir ziauriai garsiai pypsejo. Nes vaziavau 40-50kmh >>>> >>>> Galetu kas nors uzsiimti jais - liepti sutaisyti “grantini gedima”. >>>> >>>> Tomas <t@t.lt> wrote: >>>>> On 2026-06-11 01:09 popiet, autopagalba wrote: >>>>> >>>>>> Kalbejo, kad tas shortcut tik dalinai veiks. Jei keiciasi greicio zona, pvz >>>>>> is 50kmh i 90kmh vel reiktu spausti shortcut, nes pypses. Jei mieste >>>>>> vazinesi kur 50kmh, uzteks viena kart paspausti shortcut ir bus tylu. >>>>>> Nebent pateksi i 40kmh gatve - tada vel pyp. >>>>> >>>>> O iš kur tojota žino greičio zonas? >>>>> >>>> >>>> >>>> >>> >>> >> >> >> > >