negali zinoti, gal zmogus is tikruju gyvena vienas On 18/06/2026 07:57, Dainiushas wrote: > aš tai vis bandau kažkaip primint, kad gyveni ne vienas ir ne sferiniam > vakuume. Bet panašu, suprast neduota > > On 6/18/2026 7:38 AM, Sail wrote: >> Nu ne, antras tu. >> >> Kuris ten sapnuoja kas jam bus jei įkals į kitą mašiną ir kaip tos >> kitos mašinos vairuotojas turi stengtis kad tau saugumo jausmas >> didesnis būtų. >> >> >> >> On 2026-06-17 23:25, Dainiushas wrote: >>> vuo, antras vat'aboutas >