On 2026-06-10 07:26, Sail wrote: > Manes didysis brolis jau neišgydys. Nu bet jei pagyvensi ilgiau - tai elementariai neturėsi pasirinkimo. Kai kurios funkcijos yra tiesiog privalomos pagal standartus. Pvz. nuo 2026'tų (implementinta jau dabar daug kur) - privaloma vairuotojo stebėjimo sistema (DMS). Ir jei tu ją dar gali išjungt per meniu, tai net nurodyta specifiškai, kad "turi įsijungt automatiškai" kito važiavimo metu. Tas pats ir su krūva kitų security settingų. Nenuostabu, kad vairuotojai imasi įvairių keistų sprendimų, kaip "juoda izolkė" ant vairuotojo kameros, autohotkey-style skriptų kompe kurie inicializuojant "sumaigo" kad išjungt warningus ir t.t. Tai kai tau nebeliks seno važiuojančio šroto - nori nenori teks pasimokyt ir su naujais auto "važiuot" =)