On 17/06/2026 17:41, 70005 wrote: >>> >>> Beje, aš jaučiuosi nesaugiai žinodamas, kad yra vairuojančių moterų. >>> Uždrauskim. >> >> Pirma, reikia įrodyti, kad vairuojančios moterys padaro daugiau >> žalos / sukelia nelaimių, nei vyrai. > > > Nieko nereikia įrodinėti, pakanka kaip Dainiushui nesaugumo jausmo. Dar > galima pridėti rūpestį dėl motinystės pareigą nešiojančios lyties > gerovės, saugumo ir t.t. Žodžiu, jų pačių naudai irgi. Trololo su demagogijos kvapeliu. Apie jausmus: "Чюешь палец в жопе? А руки то - вот они" S.