Dainiushas <skirdain@gmail.com> Wrote in message:r > tau niekas nesakė, kad turi važinėt didele daržine. Buvo sakyta, kad važinėdamas _senu_ perpuvusiu kibiru kurio naujo NCAP balas buvo neigiamas, tu rizikuoji, deja, ne tik savimi, bet ir problemomis kitiems.Ar dar kažkaip kitaip paaiškint?On 6/18/2026 10:39 AM, Sail wrote:> Man tikrai neduota suprasti tokia logika, kad privalau važinėti didele > daržine argumentuodamas tuo, kad kokiam debilui į mane įvažiavus mane > mažiau sužalos ir tam debilui bus mažesnė atsakomybė.> > Jei vadovaujatės tokia logika - ką gi, laisva šalis.> > > > On 2026-06-18 07:57, Dainiushas wrote:>> aš tai vis bandau kažkaip primint, kad gyveni ne vienas ir ne >> sferiniam vakuume. Bet panašu, suprast neduota Tada veliku neturi but viesuose keliuose pagal tokia logika, apsaugos lygis -100, kuo jie skiriasi nuo pensininko su 35 metu senumo Audi 80? -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html