On 2026-06-10 16:55, eSSas wrote: > On 10/06/2026 07:32, Sail wrote: > Žaviuosi apiepensijinio amžiaus veikėjams tipišku apokalipsės laukimu. O > pasaulio pabaiga kaip neateina, taip neateina... Abydna daaa? Tokios šalys kaip Vokietija turėjo iš ko prikaupt riebalų, kad ta pabaiga neateitų pernakt. Bet reikalai prastėja, ir kadangi jau nebe 2015-i, jau galima garsiai tai pasakyti.