On 17/06/2026 16:47, RaR wrote: >> >> Nesu tikras, kad daugumos klausė. Dauguma tyli ir be paburbėjimo nieko >> nedaro, kol turi ko pavalgyti. >> > Yra net toks posakis "tylėjimas reiškia sutikimą". Ir šiaip, visą > politiką ir taisykles formuoja keli procentai aktyvių, tie, kuriems rūpi. Įnicijuoja, o ne formuoja. Ačiūdie dar turim kažkokią ten įstatymdavystės sistemą S.