On 2026-06-19 18:26, RaR wrote: > Aš tau nesiūlau nieko mesti ir tapti aktyvistu - pats nesu joks > aktyvistas. Tiesiog tavo išreikšta nuostata buvo "aš jokių pokyčių > nenorėjau, niekas manęs neklausė, bet viskas vyksta taip, kaip man > nepatinka". Pamiršai pridėti "bet nieko nedariau dėl to, kad taip > nevyktų". Aš atsakiau, kad viska lemia nedidelė dalis, kuri rodo > iniciatyvą ir deda pastangas. Tu bandei ginčytis, kad dėl kiekvienos > direktyvos ar techninio reglamento pakeitimo tavęs turėtų atsiklausti > asmeniškai. Taip nėra ir nebus, tai nėra ir tikslinga. Jeigu dėl visų tų > dalykų tavęs turėtų atsiklausti asmeniškai, tai vien tą ir darytum, kitą > vertus, dauguma klausimų tavo nuomonė būtų visiškai nekompetentinga. Tai prie ko grįžom? Kad manęs niekas neklausė ir priėmė ką patys sau norėjo, bet dėl to kaltas aš pats?