On 11/06/2026 13:09, autopagalba wrote: > Greitai ten viskas keičiasi, gal nuo programos versijos priklauso. As kai > norejau toyota pirkti, pirmiausia su city bee vazinejau. Jokiu pyp nebuvo > del greicio. Nei corola nei yaris. > > Toyota salone buvo 3 demo corolos. Vienai pyp issijungia vaikstant per > setting. Antrai buvo padarytas pyp isjungimo shortcut and ekrano. Bet jis > neveikia. Trecia stovejo po stiklu salone, dar nevazineta - salone uzkurus > shortcut buvo aktyvus, galima ijungt/isjungt. > > Kodel visos skirtingos niekas negalejo paaiskinti. Ir niekas negalejo > paaiskinti kokia man atvaziuotu uz poros men. > > Kalbejo, kad tas shortcut tik dalinai veiks. Jei keiciasi greicio zona, pvz > is 50kmh i 90kmh vel reiktu spausti shortcut, nes pypses. Jei mieste > vazinesi kur 50kmh, uzteks viena kart paspausti shortcut ir bus tylu. > Nebent pateksi i 40kmh gatve - tada vel pyp. > > Nusprendziau nebeziureti i toyota, bent keleta metu. Gal kada susitvarkys, > jei nepabloges Kaip gerai, kad man užteko tojotos variatoriaus zyzimo garso S.