bene būsi Remygos elektoratas? Pas tą panašus absurdo stilius. Ir nsuprantu ko tas greitis 30 tave taip trigerina. Kontekste to, kad 10km tam mieste važiuoji valandą. On 6/17/2026 7:52 AM, Sail wrote: > Nu tai siūliau jau sumažint nukentėjusiųjų statistiką: mašinų svorį > ribot iki 1 tonos, galingumą iki 60 kilovatų, ir greitis mieste 30. > > Iš Dainušo argumentų būtų: tai didina mano saugumą, kas gali paneigti, > reiškia visi privalo taip elgtis. O tai važiuoja visi aplinkui daržinėm > 2 tonų, tai man tiesioginis pavojus. > > Nu ir gamta pasidžiaugs, CO2 išmetimas mažesnis. Mažiau kuro suvartotų, > mažiau importo reiktų. > > Kuom blogai? Dulkių siurblių galingumą jau apribojo, galima žingsnių ir > šia linkme. > > > On 2026-06-16 22:36, RaR wrote: >> p.s. Ir apskritai visokių nelaimių prevencija yra bene kiekvienos >> visuomenės siekiamybė. Bausmė nelaimės kaltininkui irgi yra prevencija >> - kuriam laikui apsaugo nuo konkretaus kaltininko galimų veiksmų ir >> kažką kažkiek sulaiko nuo panašių veiksmų dėl atsakomybės baimės, bet >> žala jau padaryta ir nukentėjusiajam ir galiausiai kaltininkui. Tuo >> tarpu visuotinė prevencija vykdoma identifikavus bendras nelaimių >> priežastis ir sumažina nelaimių skaičių mainais į nedidelius >> nepatogumus, apribojimus ir išlaidas visiems. Dauguma su tuo sutinka, >> todėl ir judame ta linkme.