On 2026-06-11 06:24 popiet, Bronco wrote: > On 2026-06-11 18:15, eSSas wrote: >> O man net labai teko. Corolla Cross hybrid > > Neteko su tokia važiuot. Bugas ar fyčia? Teko važiuoti. Viskas ten OK. Tiesiog yra krūva žmonių, kurie įsėdę tojotos hibridan mina gazą iki dugno ir laiko paspaudę. Tada konstatuoja "smaugiamas žąsinas" ir išdidžiai apleidžia patalpas. Aš bendru atveju jokiose mašinose nevažinėju dugnais, tai nesuprantu tokio testo paskirties.