On 2026-06-18 19:29, eSSas wrote: > Jo, vis dar turiu tą patį zubrionką. Bus nemažiau 40 metų amžiaus Po teisybei tai mūsiškis irgi tebėr. Bet berods dėžė buvo atnaujinta.