On 2026-06-18 19:43, Bronco wrote: > Teisė visa veikia pagal teisės teorijos pagrindus.O civiliokas > asmeniškai gali prisigalvoti visokių "žmogaus teisių", kad ir "laisvė > myžt nuo stogo", bet visiems ant jo fantazijų apie "žmogaus teises" bus > nusispjaut. Atvažiuos kaziolas, supakuos ir išveš. O kodėl manai, kad tokia galimybė negalioja tai vienintelei "absoliučiai" teisei?