On 2026-06-19 18:34, RaR wrote: > Na taip, toks nedidelis darymas. Tik nereikia turėti iliuzijų, kad tai > kažką gali smarkiai pakeisti. Dažniausiai ne. Bet viskas prasideda nuo pasakymo "ne" kažkuriuo momentu. Kai supranti, kaip veikia pasaulis, mažiau > juo piktiniesi. Kai nesupranti - daugiau piktiniesi, kad kažkas vyksta > ne taip, kaip tau norėtųsi. Panašu, kad save priskiri prie suprantančių, o mane - prie ne?