On 2026-06-17 18:03, 70005 wrote: > Taigi kad teorijos. Teisė visa veikia pagal teisės teorijos pagrindus. O civiliokas asmeniškai gali prisigalvoti visokių "žmogaus teisių", kad ir "laisvė myžt nuo stogo", bet visiems ant jo fantazijų apie "žmogaus teises" bus nusispjaut. Atvažiuos kaziolas, supakuos ir išveš.