Jei nera zenklu, sprendzia pagal save, kaip jai atrodo News Reader <mail@address.com> wrote: > cia pypia turbut del to, kad zenklu atpazinimas ijungtas? > > On 11/06/2026 13:09, autopagalba wrote: >> Greitai ten viskas keičiasi, gal nuo programos versijos priklauso. As kai >> norejau toyota pirkti, pirmiausia su city bee vazinejau. Jokiu pyp nebuvo >> del greicio. Nei corola nei yaris. >> >> Toyota salone buvo 3 demo corolos. Vienai pyp issijungia vaikstant per >> setting. Antrai buvo padarytas pyp isjungimo shortcut and ekrano. Bet jis >> neveikia. Trecia stovejo po stiklu salone, dar nevazineta - salone uzkurus >> shortcut buvo aktyvus, galima ijungt/isjungt. >> >> Kodel visos skirtingos niekas negalejo paaiskinti. Ir niekas negalejo >> paaiskinti kokia man atvaziuotu uz poros men. >> >> Kalbejo, kad tas shortcut tik dalinai veiks. Jei keiciasi greicio zona, pvz >> is 50kmh i 90kmh vel reiktu spausti shortcut, nes pypses. Jei mieste >> vazinesi kur 50kmh, uzteks viena kart paspausti shortcut ir bus tylu. >> Nebent pateksi i 40kmh gatve - tada vel pyp. >> >> Nusprendziau nebeziureti i toyota, bent keleta metu. Gal kada susitvarkys, >> jei nepabloges >> >> >> >> ManXP <man@giliai.px> wrote: >>> Nu žinok 100% garantuoju, kad nebuvo nei vieno cypimo dėl greičio ir ta >>> sistema buvo nuolat išjungta :) Nežinau ar susiję, bet ten buvo demo >>> automobilis su ~1000 KM rida - tai gal gamintojas turi kažkokią galimybę >>> padaryt kad veiktų "normaliai" kol duoda testuot klientams ir nenori jų >>> užpist, o kai jau parduoda, padaro, kad nebūtų galima išjungt? >>> >>> On 2026-06-10 23:24, Herkus wrote: >>>> Galvojai, kad 5l varikliai uzdrausti? :) >>>> Skaiciuojamas visas gamintojo auto parko emisiju vidurkis. Isudzius >>>> pakankamai EV, atsiranda vietos ir smagiu kubaturu varikliams. Plius, >>>> emisiju kastai iskaiciuojami i ju kainas. Ir vilkas sotus ir avys >>>> sveikos. Ferraris net dabar leidzia 6.5l variklius, ir nieko. >>>> '25 porsche greicio alertai permanentu neissijungia, naujesnio softo, >>>> kiek zinau nera. Eu reglamento nepakeite irgi. Bet labai apsidziaugciau, >>>> jei nebutum susapnaves :) >>>> >>>> >>> >>> >> >> >> > >