On 2026-06-12 23:10, eSSas wrote: > Bandžiau vieną. Nepatiko. > > Apie tą garsą jau vėliau persiskaičiau enternetuose Nu tada nežinau ką pasakyti. Man ne karto joks pašalinis garsas nekrito į ausis. Tik nemalonus kaukiančio variklio garsas, kai nemokšiškai mindai tapkę.